Wpis z mikrobloga

Hej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poszukuje książek do czytania. Coś takiego co wciągnie na dłuuuuuuugie godziny i poza książką nie będzie nic poza. Kiedyś czytałam dużo fantastyki (od czego w sumie się zaczęło) - "Harry Potter", "Eragon", "Igrzyska śmierci", "Niezgodna", "Spętani przez Bogów". Ostatnio co czytałam to np "Adept", "Dom obok", "Strażnik miecza". Aktualnie też czytam serię o Chyłce i nawet jest to wciągające. Czy możecie polecić mi jakieś fajne pozycje? Od "Dom obok" nie mogłam się oderwać więc thrillery mogą być ale może bez jakiś szczegółów morderstw. Też wspominam dobrze "Mój szef".
#ksiazki #book #czytajzwykopem #czytanie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pandzia_art: Tam trzeba dobrze popatrzeć bo niektóre książki mają po 2 części i nawiązują do innych więc fajnie zachować chronologie. Z pojedynczych to na pewno Pomruk, Śnieg Przykryje, Wilcza Chata
  • Odpowiedz