Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, którzy mają ehulajki. Pamiętajcie, że Vmax wynosi 20km/h ;) Policja w Lublinie ma już hamownie (albo pożyczyli na testy). Przed weekendem stali na rondzie Kamińskiego (pod Orange) i sprawdzali. Klucz wyboru też znany - jak Kukirin to zapraszamy :P

#lublin #hulajnogaelektryczna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@nigdywzyciu: rytunowa kontrola. Tak jak sprawdzają kierowców. Ehulajka jest pojazdem.

@r5678 Kumpel widział z okna w robocie. Stali i łapali tych na "dużych" hulajnogach. Jak ktoś śmigał takim Xiaomi to nawet nie sprawdzali.

@
  • Odpowiedz