Wpis z mikrobloga

@Kempes: Faflun z Kukizem będą nam pisać nową konstytucję, jeden nawet nie mówi po polsku, drugi szmata nasączona wódą,

czy my jesteśmy w symulacji?
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: pewnie dlatego, że KO-wcy się izolują? Jak były wybory to też ryczeliście, że nie ma kałowców w Kanale Zero, a później się okazało, że dostawali zaproszenia jak każdy, ale jako jedyni nie przychodzili na wywiady i debaty.
  • Odpowiedz