Kempes Kempes 03.05.2026, 05:15:50 632 + #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #polska #patologiazewsi #prawo Oszust niezłą ekipę sobie zmontował... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD źródło: 1000077511 Pobierz
Idaho597 Idaho597 03.05.2026, 05:19:27 via Wykop 714 + @Kempes: Faflun z Kukizem będą nam pisać nową konstytucję, jeden nawet nie mówi po polsku, drugi szmata nasączona wódą,czy my jesteśmy w symulacji?
RaV_Oyabun RaV_Oyabun 03.05.2026, 05:21:14 via Wykop 833 + @Kempes: jak za rok wygra pis z konfami to będzie największy sukces ruskich od czasów jałty [*]przerażające
freddd freddd 03.05.2026, 05:51:23 via Wykop 2 + @Kempes: w przeciwieństwie do ciebie, to na pewno xD wam nigdy żaden prezydent nie będzie pasować.
Arhus Arhus 03.05.2026, 06:03:45 via Android 49 + @freddd: nie no prezydent zajebisty, od prezydenta oczekuje umiejętności n-----------a się...
meandmymonkey meandmymonkey 03.05.2026, 06:11:17 via Wykop 0 + @Arhus: A nie jest profesorem przypadkiem?
Leniek Leniek 03.05.2026, 06:11:28 via Wykop 13 + @Arhus: wpisze się do konstytucji ze spory kompetencyjne zalatwia się p--------------m z banki i juz się nada
Grzesiok Grzesiok 03.05.2026, 06:19:04 via Wykop 1 + @Kempes: jak jest Kukiz to idźmy dalej. Pudzian. Popek. Najman
Kempes Kempes 03.05.2026, 06:19:40 via Android 14 + @freddd: Pan Sutener ustawką w lesie by nas obronił XD źródło: 1000077065 Pobierz
SpokojnyPan SpokojnyPan 03.05.2026, 06:28:47 via Wykop 24 + @Kempes: taki obywatelski kandydat, niezalezny, a otacza sie tylko ludzmi z pisu i konfederacji. Ciekawe dlaczego
Restrukturyzacja Restrukturyzacja 03.05.2026, 06:49:53 via Wykop 3 + @RaV_Oyabun: największy sukces Ruskich to spranie łbów takim ludziom jak tobie.
Restrukturyzacja Restrukturyzacja 03.05.2026, 06:52:18 via Wykop 3 + @SpokojnyPan: pewnie dlatego, że KO-wcy się izolują? Jak były wybory to też ryczeliście, że nie ma kałowców w Kanale Zero, a później się okazało, że dostawali zaproszenia jak każdy, ale jako jedyni nie przychodzili na wywiady i debaty.
oink_oink oink_oink 03.05.2026, 06:59:23 via Wykop 0 + @Idaho597: jestes tylko procesem w programie symulacji, zgadza sie.
Kempes Kempes 03.05.2026, 07:07:41 via Android 9 + @Restrukturyzacja: Chryste Panie, ty jesteś ten jedyny nie ze sprawnym łbem XD źródło: 1000077513 Pobierz
Oszust niezłą ekipę sobie zmontował... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
źródło: 1000077511
Pobierzczy my jesteśmy w symulacji?
przerażające
źródło: 1000077120
Pobierzźródło: 1000077065
Pobierzźródło: julian_ekipa
Pobierzźródło: 1000077513
Pobierz