Wpis z mikrobloga

#gielda

Czytałem kiedyś komentarz, żeby nie przesadzać z ilością spółek w portfelu bo niedasz rady ich śledzić, czytać raportów itd.
Zgadzam się z tym ale z innego powodu. Uważam, że jaka kolwiek negatywna czy pozytywna informacja do nas dojdzie to na reakcje i tak będzie za późno - a to wszystko przez premarket, algorytmy itd. więc śledzenie newsów totalnie nic nie da. Otwierasz szczura o 15.30 a tam już laga w dół na spółce -30%. Powinni to zdelegalizować.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zorganizowany_chaos: a co tu śledzić, skoro kupuje na długi termin : AVGO, NVDA, TSM, NBIS...

ja nie wiem, pewnie są ludzie co miesiącami śledzą , czytają, robią research, potem inwestują 1000 zł i jak poleci -2% są w panic mode

spadlo? to wzrośnie..
  • Odpowiedz