Aktywne Wpisy
bulba1605 +584
Czekałam na to jakieś 27 lat, aż wreszcie udało się spełnić marzenie (ʘ‿ʘ) spodziewałam się, że to jest duże, ale nie spodziewałam się, że jest AŻ TAK duże
#podroze #podrozujzwykopem #chiny
#podroze #podrozujzwykopem #chiny
źródło: 978
Pobierz
adam-yxz +18
#dieta #jedzenie #gotowanie #zdrowie
Eh... Chciałbym zjeść jakiś normalny obiad znaczy taki nie przetworzony, tylko zrobiony z w miarę zdrowych produktów bo po śmierci mamusi jem cały czas te przetworzone gofno. Czuje już że organizm mi wysiada od jedzenia tej paszy.
Normalnie gdybym miał kobietę to ona by mi gotowała a tak muszę świadomie się truć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Eh... Chciałbym zjeść jakiś normalny obiad znaczy taki nie przetworzony, tylko zrobiony z w miarę zdrowych produktów bo po śmierci mamusi jem cały czas te przetworzone gofno. Czuje już że organizm mi wysiada od jedzenia tej paszy.
Normalnie gdybym miał kobietę to ona by mi gotowała a tak muszę świadomie się truć ( ͡° ʖ̯ ͡°)





Czytałem kiedyś komentarz, żeby nie przesadzać z ilością spółek w portfelu bo niedasz rady ich śledzić, czytać raportów itd.
Zgadzam się z tym ale z innego powodu. Uważam, że jaka kolwiek negatywna czy pozytywna informacja do nas dojdzie to na reakcje i tak będzie za późno - a to wszystko przez premarket, algorytmy itd. więc śledzenie newsów totalnie nic nie da. Otwierasz szczura o 15.30 a tam już laga w dół na spółce -30%. Powinni to zdelegalizować.
ja nie wiem, pewnie są ludzie co miesiącami śledzą , czytają, robią research, potem inwestują 1000 zł i jak poleci -2% są w panic mode
spadlo? to wzrośnie..