Wpis z mikrobloga

Od 5 lat oglądam #f1, nie przegapiłem do tej pory ani jednego weekendu. Nie mniej jednak w tym sezonie czuję jakby to było z przyzwyczajenia/powinności aniżeli przyjemności
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach