Misiepysie, jest temat na rozbiórkę. Flaconi rzuciło #bois #imperial w dobrych piniondzach ale jako, że pływać w tym sosie nie zamierzam to chętnie rozdzielę 150 ml (optymalnie 100 ml puszczę do ludzi).
Cena bardzo sportowa: 2 zł za ml
Szkło+pakowanie 3 zł (mam atomizery 5 i 10 ml) albo dyszka za flakon 50 ml (szronione szkło a'la adg) Wysyłka cennikowo, czym sobie jaśnie państwo zażyczą. Krótka piłka bo promo do 23:59 #perfumy #rozbiorka #odlewki
Cena bardzo sportowa: 2 zł za ml
Szkło+pakowanie 3 zł (mam atomizery 5 i 10 ml) albo dyszka za flakon 50 ml (szronione szkło a'la adg)
Wysyłka cennikowo, czym sobie jaśnie państwo zażyczą.
Krótka piłka bo promo do 23:59
#perfumy #rozbiorka #odlewki
źródło: en-p_c_64338
PobierzKod: beautydeal
@justAnotherOne zapisuję w kajecie ;)