Wpis z mikrobloga

#bystrzaktv Włodarz chociaż by se jaki parasol na dworze postawił aby poczuć że majówka jest a nie siedzi zdzicaly w gabinecie i p------i.To smutne zjawisko moi kochani. Czemu on się taki zrobił niefrasobliwy to ja nie wiem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach