Wpis z mikrobloga

@DziobakPepe: nie dla mnie bo wtedy pracowałem w sklepie gsm i kleiłem szkła na to g---o, odsyłałem klientów w końcu mówiąc że nie mam na ich telefon szkła żeby tego gówna nie kleić XD
  • Odpowiedz
@Zielony34: dokładnie, wszystko teraz to wielkie i ciężkie patelnie. Największy debilizm to szklane plecy, ciężkie to, może się zbić i pogrubia telefon. To ja już wolę plastik dobrej jakości niż szkło które schowane jest pod kondomem
  • Odpowiedz
@Szalom: nie wszystko było dobrze dostosowane do zakrzywionych krawędzi, przez co przyciski potrafiły być ukryte w średnio widocznych częściach ekranu.
Brzegi też często reagowały na dotyk, zwłaszcza mając wilgotne ręce, więc miałeś często jakieś randomowe kliknięcia.
No i taki kształt powodował, że nie dało się na to założyć żadnej sensownej ochrony ekranu.
  • Odpowiedz