Wpis z mikrobloga

@alfapirolidynopentiofenon: przecież z UEFA jest dużo ciężej awansować bo Europa ma za mało miejsc. Jakby przydział miejsc był proporcjonalny do siły regionu to Polska by awansowała bez baraży.

Polska odpadła ze Szwecją ~1700 elo podczas gdy najtrudniejszym przeciwnikiem Curacao była Jamajka ~1530 elo.
  • Odpowiedz