asdfiksowy asdfiksowy 02.05.2026, 01:22:32 4 + Orlando wypuscilo prowadzenie +22pktow na przerwie. Warto dodac ze w pewnym momencie mieli w 4q 19 pudeł z rzędu. To jakis rekord?#nba
Nanosza Nanosza 02.05.2026, 01:40:03 via Wykop 2 + @asdfiksowy: 19 punktów w drugiej połowie, ta seria to samo gęste. Nie ważne ktokolwiek wygra g7 obydwie te drużyny są c---a warte XD jak którakolwiek z nich zdobędzie mistrzostwo to usuwam konto
Gabrych92 Gabrych92 02.05.2026, 13:58:50 via Wykop 0 + @Nanosza: Cały ten wschód to parodia. Może poza Knicks.
#nba