Wpis z mikrobloga

Orlando wypuscilo prowadzenie +22pktow na przerwie. Warto dodac ze w pewnym momencie mieli w 4q 19 pudeł z rzędu. To jakis rekord?
#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asdfiksowy: 19 punktów w drugiej połowie, ta seria to samo gęste. Nie ważne ktokolwiek wygra g7 obydwie te drużyny są c---a warte XD jak którakolwiek z nich zdobędzie mistrzostwo to usuwam konto
  • Odpowiedz