Wpis z mikrobloga

Czemu ta gra ma takie #!$%@? community?

Chciałem pograć dla przyjemności. Trochę się odstresować. Kilka godzin zbierałem itemy, by zbudować domek.

W końcu znalazłem odpowiednie miejsce i zacząłem budowę.

Postawiłem piecyk i zostawiłem go na kilka minut. Oczywiście piecyk zniknął razem z itemami. Ok, moja wina. Mogłem go zabezpieczyć. Ale skąd mogłem wiedzieć, że znajdzie się jakiś #!$%@?, który kradnie przedmioty? Nigdy nikomu nic nie ukradłem, nawet w grze.

Postawiłem tabliczkę, że zamierzam tu zamieszkać. Tabliczkę też ktoś #!$%@?ł.

A potem mnie ktoś zabił, bo przypadkiem włączyłem pvp. I wszystkie itemy poszły się #!$%@?ć.

Miałem się odstresować, a się #!$%@?łem jeszcze bardziej.

#buldupy #mirkocraft
  • 25
@binerek: Mi ktoś ukradł 8 stacków cegieł z ktorych chciałem metro zbudować i ktoś juz zaczął tory rozkradać albo prowadzić je do lawy. Juz jedna osobę wypatrzyłem która to robi, mam nadzieję że dostanie perma i jej imie zawiśnie na ścianie hańby.

bauzer


@invit: mowimy o tej samej osobie.
@binerek: @invit: Zarówno PvP jest opcjonalne, jak i wszystkie pojemniki można zabezpieczyć - PvP jest "dla chętnych" - więc jeżeli je włączacie to liczcie się z tym, że ktoś może was zabić.

Co do pojemników - zabezpieczajcie je - jest informacja na stronie mirkocraft.pl. To zabezpieczenie właśnie po to zostało wprowadzone, żeby nie było problemów "a bo ktoś mi zabrał ze skrzynki". Dlatego też takich skarg nie przyjmuje.

Wszelkie natomiast
Przez pierwsze kilka dni tak to niestety będzie wyglądało, ale @Tril i @BluRaf na tyle dobrze ogarniaja zgłoszenia, że odpowiednie osoby podostają bany i sytuacja powinna powrócić do normalności (kultury) :)