Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 16
@barti_bart: Nie chce się mi już prowadzić KamboShotów. Mam zebrane ileś shotów od kilku miesięcy, nawet dziś coś pobrałem z tagu, ale z lenistwa nie chce mi się zebrać, aby to jeszcze raz obejrzeć, dokonać selekcji, montażu, robić miniaturek, wgrywać na Odysee itd. Tym dłużej zwlekam, tym więcej materiału mam. Ale tym bardziej ten materiał przedawnia się. Może w tym roku znajdę motywację do zajęcia się tym, może nie, bie
  • Odpowiedz
@pelt: Co takiego nawywijal spocony? I czym cię tak czopek odpycha? Patus jakich wiele, tyle ze z parciem na szkło. Chyba że o czymś nie wiem.
  • Odpowiedz