Wpis z mikrobloga

@card_man: wedlug fukncjonariusza panstwowego panstwo powinno dywidende wyplacac w specjalnych podatkach tylko sobie. A akcjonariusze mniejszosciowi w zamian dostana kolejna obietnice zmniejszenia podatku, czego nie rozumiecie?
  • Odpowiedz