Orientuje się może ktoś, co się dzieje z tym całym projektem "Nowa Huta Przyszłości"? Słyszałem o tym jakiś czas temu, spółka powołana do życia w 2014, a oprócz Przylasku Rusieckiego, to się tam chyba niewiele zmieniło jeśli chodzi o rejony ulicy Igołomskiej czy Branic ( ͡°͜ʖ͡°)
#krakow #nowahuta
wał i przepalanie pieniędzy dla pociotków miejskich polityków? czy interesujący projekt, z którego coś wynika?