Wpis z mikrobloga

Orientuje się może ktoś, co się dzieje z tym całym projektem "Nowa Huta Przyszłości"? Słyszałem o tym jakiś czas temu, spółka powołana do życia w 2014, a oprócz Przylasku Rusieckiego, to się tam chyba niewiele zmieniło jeśli chodzi o rejony ulicy Igołomskiej czy Branic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #nowahuta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ponton: a tak z ciekawości, skrócisz wątek, o czym się tam pisze? nie mam za bardzo czasu wertować strony po stornie,

wał i przepalanie pieniędzy dla pociotków miejskich polityków? czy interesujący projekt, z którego coś wynika?
  • Odpowiedz