Aktywne Wpisy

piotrek_18_89 +11
#dzieci #szkola #rodzicielstwo
Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.
Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.
Zacząłem
Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.
Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.
Zacząłem

SzubiDubiDu +135
Bezczelna autopromocja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
Jestem fanem starego kina azjatyckiego. Lata 80-te i 90-te to jest klimat, który dobrze czuję. Zwłaszcza filmy z Japonii i HongKongu, które dla mnie mają to coś. Dla mnie mają taką magię świata, który już przestał istnieć. Wszystko jest analogowe, nikt nie ma komórki przy dupie, do tego wszyscy cały czas palą xD ale mam wrażenie, że dawniej palenie papierosów było zajęciem z nudów. "Ano wyjdę
źródło: sonatine04-768x404
Pobierz




Tytuł:
Wywyższenie HorusaAutor:
Dan AbnettGatunek:
fantasy, science fictionOcena:
8/10ISBN:
9788386758937Tłumacz:
Marcin RoszkowskiWydawnictwo:
Copernicus CorporationLiczba stron:
416Świetny tytuł! Nie spodziewałem się po nim wiele, a dostałem taką perełkę. Fabuła jest bardzo dobra. Zawiera nawet elementy horroru. Myślę, że po lekturze zostanę z uniwersum na dłużej. Polecam z całego serca! (Przepraszam, za tak krótki opis, ale choruję na schizofrenię i mam problem z pisaniem dłuższych treści).
#bookmeter #ksiazki #warhammer40k #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
źródło: 352x500
Pobierz@kluha666: Ale liczysz się z tym, że to dopiero pierwszy tom z...
https://gaming.kylebb.com/hhtimeline/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam https://www.heresyomnibus.com/ jako bardzo dobry poradnik co i w jakiej kolejności czytać
Audiobooki też
Jestem na 35 - Eye of Terra I bywa bardzo rożnie
Ale dojadę do końca ;p
Polecam do spania
@kluha666: horror to dopiero będzie w "Fulgrimie"!