Wpis z mikrobloga

@trogatelnaya_raduga pożegnałem się z nim na 25% zysku. Nie czuję tej spółki jakoś, nadal fundamentalnie wydaje się być ok. Ale przez ten boczniak i w sumie średnią dywidendę, odpuściłem. Przerzuciłem w Synektik i PZU. Które w sumie aktualnie lepsze nie są. Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz