Aktywne Wpisy
ozik666 +2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

quaz2020 +35
Hallo #mecz
Chciałbym podzielić się z Państwem moimi osobistymi spostrzeżeniami. Od blisko 25 lat z pasją śledzę rozgrywki piłkarskie, a w mojej ponad trzydziestoletniej historii zawsze darzyłem szczególną sympatią trzy kluby: FC Barcelonę, Arsenal FC oraz Lecha Poznań. Ceniłem kunszt i finezję Barcelony, legendarny status Arsenalu, a także bliskość geograficzną Lecha, co ułatwiało mi uczestnictwo w meczach na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Nigdy jednak nie przypuszczałem, że doczekam tygodnia, w
Chciałbym podzielić się z Państwem moimi osobistymi spostrzeżeniami. Od blisko 25 lat z pasją śledzę rozgrywki piłkarskie, a w mojej ponad trzydziestoletniej historii zawsze darzyłem szczególną sympatią trzy kluby: FC Barcelonę, Arsenal FC oraz Lecha Poznań. Ceniłem kunszt i finezję Barcelony, legendarny status Arsenalu, a także bliskość geograficzną Lecha, co ułatwiało mi uczestnictwo w meczach na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Nigdy jednak nie przypuszczałem, że doczekam tygodnia, w
źródło: temp_file6661167518228240546
Pobierz




Te Panie Sutener, jak tam twoja interpretacja litery prawa się ma... kiedy można się spodziewać twojej wizyty, żebyś mógł wypełniać SWOJE obowiązki w MOJEJ obecności? W sumie to w obecności każdego obywatel RP?
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
źródło: 1000077390
PobierzNiby banda głupców, ale jednak wygrali, wiec ci mądrzy nie okazali sie wcale tacy mądrzy. Niestety.
Komentarz usunięty przez autora
Dodam, że już w historii zdarzyło się przesłanie ślubowania LISTEM do Prezydenta RP i nikt tego ślubowania nigdy nie podważał.
@Kempes: nie rozumiesz to co znaczy mieć obowiązek wobec kogoś?