Wpis z mikrobloga

  • 0
@dream_big: nie jestem pewien, czy to strach, ale moze to rzeczywiscie jakis mechanizm obronny
Teraz pytanie, czy proba odblokowania tego, to jest dobry pomysl
W koncu jesli mnie zblokowalo przed odczuwamiem, to po to, by mnie chronic (teoretycznie)
No i moze tam nic nie byc, czyli nie ma co odblokowywac tak naprawde
Jesli masz jakies materialy na ten temat, to podziel sie
czarnoibialo - @dream_big: nie jestem pewien, czy to strach, ale moze to rzeczywiscie...

źródło: 4194

Pobierz
  • Odpowiedz
@czarnoibialo: materiałów nie mam. Stricte zadaję Ci pytania. W przyrodzie nie ma czegoś co w sumie jest ale nie musi być, nie musi być potrzebne. To byłaby strata cennej energii układu.
Pytanie przed czym mogłoby Cię chronić? Odczuwanie uczuć szczerze samo w sobie jest bolesne. Ponadto doświadczasz, odkrywasz o sobie nowe rzeczy. Podświadomość jest ostrożna, nie lubi zmian, no to jest niepewne. Dlatego ludzie wolą znany dyskomfort niż nieznany komfort.
  • Odpowiedz