Wpis z mikrobloga

@Bzyllu: Po przestawionym znaku i sygnalizatorze wygląda jakby samochód wypadł z drogi, ale niedawno była sytuacja, gdzie kobieta wjechała do sklepu bo jej się obcas zablokował gdzieś między pedałami więc nie można mieć pewności xD
  • Odpowiedz
  • 29
No i po co ten pieszy po chodniku chodzi?


@Bzyllu: pewnie po prostu samochody prowokował. Jakby w domu siedział i nie zaburzał Świętej Przepustowości chodząc to by nikomu nic się nie stało.
  • Odpowiedz
@Bzyllu: jechalem tamtedy jak sprzatali, auto na chodniku jest r-------e, slupki i inne elementy infrastruktury tez, wiec nie bylo to potracenie tylko z jakiegos powodu autem wjechal w chodnik
  • Odpowiedz
  • 10
@nairoht: Jestem gotów złapać czego się da, byleby wreszcie poprawić bezpieczeństwo na polskich szlakach komunikacyjnych.
Polska to dramat pod tym względem, a Polacy nie zasłużyli na samochody.

Jak się nauczą debile wreszcie jeździć (i parkować) to ludzie jak Konfitura i takie dyskusje nie będą potrzebne.
  • Odpowiedz
nakrecajcie sie nawzajem, c--j wie co sie kierowcy stalo ze nagle zjechal z wieksza predkoscia ale pozywka dla paru osob jest i wzajemne lizanie sobie jajek


@nairoht: te spierdoksy z mikrobloga nawzajem się oszukują pod tezęxD
Już teraz na każdy wypadek który skończy się na chodniku będą nakręcać pod narrację,że kierowca sobie jeździł celowo po chodniku i potrąciłxDDDD
  • Odpowiedz
  • 43
nakrecajcie sie nawzajem, c--j wie co sie kierowcy stalo ze nagle zjechal


@nairoht: co to za różnica czy ktoś celowo rozjeżdża ludzi czy jest tak starym dziadem, że nie potrafi jeździć (albo zdrowie mu nie pozwala) i taranuje ludzi na chodniku?

Z perspektywy osoby na chodniku żadna.

Prawo jazdy należy odbierać tak samo debilom jak i osobom starszym/chorym. Proste.
  • Odpowiedz
co to za różnica czy ktoś celowo rozjeżdża ludzi czy jest tak starym dziadem, że nie potrafi jeździć (albo zdrowie mu nie pozwala) i taranuje ludzi na chodniku?


@Morf: a jak dostal wylewu, zawału, udaru, omdlenia - bo oczywiście takie rzeczy pojawiają się po wcześniejszych zapowiedziach, ty to chyba nie najmądrzejszy z miotu jesteś.
  • Odpowiedz
  • 13
Sprawa jest prosta - tak samo jak błędem było wprowadzenie pierwszeństwa dla pieszych na przejściach, tak błędem jest że na chodniku myślą że są nietykalni. Pieszy powinien na chodniku sprawnie przemykać, robić uniki przed nadjeżdżającymi samochodami, rowerami i hulajnogami. Zakaz jazdy wózkiem z dzieckiem czy inwalidzkim. I obowiązkowe ubezpieczenie OC dla pieszych, żeby kierowcy nie musieli się martwić jak taki pieszy np rozbije szybe samochodu który go potrąci (bo sobie rozmawiał przez
  • Odpowiedz
@Bzyllu: wreszcie jakiś prowokator robił za swoje. Może mi ktoś wytłumaczyć co pieszy robił na chodniku? Jego wcale nie powinno tam byc - już sama nazwa wskazuje że to nie jest miejsce dla pieszych, gdyby tak było to by się nazywał PIESZNIK
  • Odpowiedz