Wpis z mikrobloga

ale sprawa nie jest taka prosta


@PietroPawlo:
Jak to nie jest prosta? XD

Masz poczytaj bo chyba nie wiesz. Morawiecki prawie zbankrutował pkp cargo jak kradł
  • Odpowiedz
@Sarza01: nie mam czasu na konkretne artykuly ale w sumie czat dobrze podsumował
Dlaczego PKP cargo miało tak duża strate w ostatnich latach

Strata PKP Cargo w ostatnich latach (szczególnie ogromna w 2024 r. – ok. 2,4 mld zł) nie wynika z jednego powodu, tylko z kilku nakładających się problemów:

🔻 1. Spadek przewozów
  • Odpowiedz
@szychun: to jest wynik na działalności czy ogólny? Poprzednim razem aferalowie tak pkp zarządzali, wynik był bo majatek wyprzedawali a potem po latach jak inwestycje ruszyły to trzeba było go odkupowac
  • Odpowiedz
  • 1
@PietroPawlo czyli co - spółka miala ciagle straty, od 2024 jakies rekordowe a mimo to zatrudniała tabuny niepotrzebnych osób? Ja się nie znam na zarządzaniu ale to trochę brzmi jak niegospodarność xd zaniedbania mają charakter wieloletni więc kto co robił przed 2024 z tym?
  • Odpowiedz