Wpis z mikrobloga

Jakie k---a -3 skąd -3 do c---a wafla przecież jutro już maj
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@bArrek za mało opon palimy po prostu i ogólnie plastiku do lasu wyrzucamy, od tej ekologii się tak porobiło, kiedyś to było cieplutko milutko Arku
z fartem
  • Odpowiedz
@bArrek: w 2013 były przymrozki na majówce a parę dni wcześniej jeszcze był lód na jeziorach pamiętam bo to był mój pierwszy rejs jachtowy z kolegami
  • Odpowiedz