Wpis z mikrobloga

Akurat tu ma rację słabe zachowanie śmiać się na pogrzebie i pokazywać jakieś szatanskie znaki


@guwno79281: Słabe to jest dorabianie narracji do pojedynczego zdjęcia byle się do kogoś p-------ć na siłę. Nie wiadomo z czego się śmiali ani czy robili to ciągle czy może jednorazowo ale oczywiście taki pomiot jak Matecki już korzysta z okazji i bawi się w inkwizytora i strażnika dobrych obyczajów
  • Odpowiedz
faktycznie, pogrzeb to miejsce na heheszki xD zaśmiali się raz i wszystko git, wy uśmiechnięci to nie przestajecie zadziwiać poddaństwem


@KOLEGAMAMY: my uśmiechnięci potrafimy się zaśmiać z czegoś na pogrzebie kogoś kto był pozytywnym człowiekiem, wy się uśmiechacie tylko wtedy gdy kogoś boli d--a
  • Odpowiedz
Akurat tu ma rację słabe zachowanie śmiać się na pogrzebie i pokazywać jakieś szatanskie znaki


@guwno79281: Ta, bo nie mogła im się przypomnieć jakaś zabawna sytuacja, dobre wspomnienie z Litewką, powinni tylko złe wspomnienia wspominać. Jakie szatańskie znaki?
  • Odpowiedz
Akurat tu ma rację słabe zachowanie śmiać się na pogrzebie i pokazywać jakieś szatanskie znaki


@guwno79281: Był ten moment pokazywany w TV? Bo wiesz, czasem na pogrzebach ludzie wspominają zmarłych i mówią ciekawe i wesołe historię aby podkreślić jaką pozytywną osobą był zmarłu.

A co więcej, wiem że to szalony trend ale wiele osób (nawet starszych od Litewki) chce aby ich pogrzeby były radosne, a nie p--------e smutne stypy. Też
  • Odpowiedz