Wpis z mikrobloga

Och*jeliście z tym już do reszty.
Przynajmniej jak na raka zbierali to nie było tym nasr*ne.
Najważniejszy problem w PL - złe parkowanie i najjaśniejsza gwiazda polskiego yt, którą szanują tylko jemu podobni
XD XD

Powiedzcie, że to nie jest spam

#polska #konfitura #samochody
congobongo - Och*jeliście z tym już do reszty.
Przynajmniej jak na raka zbierali to n...

źródło: image

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@congobongo: Już Cię wyzywają od patusow bo śmiałeś skrytykować ich atencyjnego bożka. Ci ludzie to chora psychicznie sekta. Mogą ich j---c od lewa do prawa podatkami, ściągać hordy dzikusow z Afryki i zadłużać kraj na całe generacje. A ci kręcą aferę bo telewizja zmontowala stronniczy material o jakimś odklejencu. PS. Nie nie jeżdżę po chodnikach xD
A.....l - @congobongo: Już Cię wyzywają od patusow bo śmiałeś skrytykować ich atencyj...

źródło: IMG_9764

Pobierz
  • Odpowiedz
następna bzdura


@congobongo: skoro to bzdura to patrz:

Och*jeliście z tym już do reszty jak na raka zbierali to było tym nasr*ne.

Najważniejszy problem w PL - najjaśniejsza gwiazda
  • Odpowiedz
@congobongo: Klasyka wykopków xD sami tak przegrzeją temat, że im się przeżre i zrobią mu niedźwiedzią przysługę. Importowany polski polak premium gania z kamerkami gdzie nikt nie zgłasza problemu poza jakimiś społeczniakami dla bicia piany i eskaluje każdą sytuację, co wielokrotnie już przyznawał zarówno on jak i ten z zajobem samochodoza xd

Polsacik dobrze robi, bo to nowoczesny odpowiednik patostreamów - "JO STOJO NA STRAŻY ŚWIYNTEGO PHRAAAAAAAWA", tyle że nawet
  • Odpowiedz