Wpis z mikrobloga

@washington: 3 duże kanały spadły bo jeszcze 2 najwieksze telewizyjne. Własnie przed chwila przeglądąłem ich na rutube, bo czasem lubie sobie popatrzeć na tą groteskową propagandę. Ale tam zamiast dziesiatek tys ( a czasem więcej) odsłon jak było na yt mają ledwo po kilkadziesiat, prawie nikt tam tego nie ogląda.
  • Odpowiedz