Wpis z mikrobloga

#orlenpaczka #paczkomaty #paczkomat

Z racji, że wybrany przeze mnie był przepełniony, to paczka została automatycznie przekierowana do innego znacznie dalszego paczkomatu. Moje pytanie jest takież czy muszę tam po nią jechać czy wróci do punktu docelowego który wybrałem początkowo?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach