Wpis z mikrobloga

@vladi_putin: czyli wychodzi na to, że najlepiej sprzedawać dzień przed wynikami. Bo wychodzi na to, że niezależnie od tego, czy będą dobre, czy złe wyniki to i tak spadnie.

To czemu na intelu wzrosło po dobrych wynikach, a tutaj spadło?
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: da się no. Rynek jest prawie pewny, że coś będzie miało super wyniki. Pompują na maksa. Jak spółka dowiezie - to albo spada (bo np. rynek uważa, że spółka nie ma szans na powtórzenie tego wyniku albo takie założenie byłoby ryzykowne) albo mocniej spada jak nie dowiezie. Z nvda było tak samo. Poprzednie wyniki super, lekka korekta i teraz góra.
  • Odpowiedz