Wpis z mikrobloga

@Anekito: Hejt nie, ale tez uwazam ze to najslabsza z serii. Przy czym w moich oczach "najslabszy dark souls" to nadal 8/10 i lepsze od soulslikow innych firm. Trzeba tez docenic za mase nowych pomyslow, czesc sie przyjela, czesc nie ale ktos to musial sprawdzic
  • Odpowiedz
@plejton26: chronologicznie polecam DS1 > 2 > 3, to najbardziej surowa, "czysta" itp czesc. Za to design mapy jest swietny.

DS2 albo 3 beda przystepniejsze ale mysle ze troche fajnie samemu doswiadczyc jak te gry sie rozwijaly, wskakujac od razu na koniec i "cofajac" bedzie niewygodnie grac w starsze czesci, ale jakakolwiek wybierzesz to pewnie czesc mechanik ktos ci bedzie musial wyjasnic albo obejrzec cos z poradnikow na YT. Zaczynajac
  • Odpowiedz
@plejton26: no chyba od jedynki, żeby zobaczyć od czego się to zaczęło. Chociaż jak dla mnie to była droga przez mękę. Nie przez to, że były trudne walki - to mi się akurat podobały, walki z bossami były spoko. Ale nie rozumiem jak można tę grę przejść bez poradnika. Np. gdzie iść najpierw. Jak pójdziesz w złe miejsce, to tak dostaniesz w dupę, że ci się odechce. Albo jak już
  • Odpowiedz