Wpis z mikrobloga

@Szandor-Lavay

Rzecz w tym, ze ów jak to nazwałeś 'prol' nigdy nic nie zrobil i nie zrobi pro bono.
Przynajmniej ja sie nigdy z czyms takim nie spotkałem.

Wiec zgadza sie. Nie sa tacy sami
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Szandor-Lavay: o, czyli jak w Polsce, jak wydasz X, to w nagrodę oszczędzasz ułamek X na podatku? No niesamowicie sprytny, wręcz diaboliczny jest ten milioner. Zbudował 99 domków, ale poniósł koszt tylko kilkudziesięciu z nich, resztę zaoszczędził na podatku. Istny Mefisto!
  • Odpowiedz