Aktywne Wpisy

baemaj +16
piszecie prywatnie „hej”. ja odpiszę czasami „hej”.
i po rozmowie. XD
więc hej Wam, miłego dnia. swoją drogą wciąż tu jesteście.
i po rozmowie. XD
więc hej Wam, miłego dnia. swoją drogą wciąż tu jesteście.

Robię o wszystkich notatki żeby wiedzieć, komu nie odpisywać.





https://wykop.pl/link/7935823/swirus-ubrany-jak-ksiadz-szaleje-w-zabce
#polityka #ukraina #bekazprawakow
Świrus ubrany jak ksiądz szaleje w żabce.