Wpis z mikrobloga

@ossprime: ja czysto z dywidend. Za kilka lat sprzedaje część etf na sp500 i momentum i wchodzę do reszty w GLDV żeby dopiąć celu. A czy stanie się to za 8 czy 10 lat… zależy od rynku ;)
  • Odpowiedz