Wpis z mikrobloga

Właśnie nagrałem analizę zwiastuna do 3 sezonu Rodu Smoka.

Powiem wprost: jako ultra fan #asoiaf mam z tym serialem ogromny problem. Twórcy mocno odjechali od książek i momentami naprawdę trudno się na to patrzy. Jestem rozczarowany tym, w jakim kierunku to poszło, bo potencjał był ogromny, a wyszło g---o.

Mimo wszystko nadal mam nadzieję, że da się to jeszcze naprawić. Historia Tańca Smoków ma tyle świetnego materiału, że przy dobrych decyzjach scenariuszowych 3. sezon może jeszcze uratować sytuację.

#graotron #rodsmoka #hotd #got
Bittersteel - Właśnie nagrałem analizę zwiastuna do 3 sezonu Rodu Smoka.

Powiem wpro...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach