Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak bedzie z Poczobutem.
Bo chyba mało znane jest to, że niektórzy przedstawiciele białoruskiej opozycji uwalniani od zeszłego roku w pierwszych wywiadach na wolności wypuszczali wypowiedzi wprawiajace w konsternację i większość szybko utraciła swój kapitał - własciwie wszyscy najbardziej znani są gorzej postrzegani po wyjściu.
To były np. podziekowania dla Łukaszenki, unikanie wskazania winnego w wojnie na UA, lobbowanie za ustępestwami wobec Łukaszenki np. skasowanie sankcji.
Niektórzy próbowali takie swoje wypowiedzi potem łagodzić, ale pierwsze wrażenie jednak miało swoje znaczenie.

#bialorus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach