Wpis z mikrobloga

#gielda
Czy macie jakieś ulubione spółki z bardzo przyziemnych branż i prostym modelem biznesowym ?
Jakaś produkcja żywności, wycinka drewna, wydobycie surowców itd.
Z jakiegoś powodu czuję się bardziej pewnie inwestując w takie ferro, grupę kęty albo budimex które są dla mnie bardzo zrozumiałe.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Getta22: LPP. Produkcja (Wyprodukować jak najtaniej) > Dystrybucja (Sklepy + centra logistyczne) > Sprzedaż (stacjonarnie + online). Brak filozofii.
  • Odpowiedz