Aktywne Wpisy

plusbear +67
ja myślałem że tu jest elita internetu a wy chorzy psychicznie jesteście
#gielda naprawdę ładujecie się w spółki Po takich wzrostach? Zero instynktu samozachowawczego¯\(ツ)/¯
źródło: 1000048343
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000048343
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Czy macie jakieś ulubione spółki z bardzo przyziemnych branż i prostym modelem biznesowym ?
Jakaś produkcja żywności, wycinka drewna, wydobycie surowców itd.
Z jakiegoś powodu czuję się bardziej pewnie inwestując w takie ferro, grupę kęty albo budimex które są dla mnie bardzo zrozumiałe.
budimex - beton musi j---ć
kruk - hajs się musi zgadzać