Wpis z mikrobloga

@wsiokom: se chociaz nowaki 1200km po polsce zrobily ( ͡° ͜ʖ ͡°) paliwo drogie, chlebodawca nie zyje od roku, olo sie zneca sie w jakis sposob ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz