Aktywne Wpisy

broker +71

Krupier +52
Kiedyś na tym portalu czytałem, że pojechanie gdzieś na wakacje i robienie sobie żarcia samemu to wiocha, obciach, wstyd i w ogóle nie po to się jedzie na urlop żeby gotować, ale ja jakoś tak mam w dupie takie opinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
P.S. Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że polskie morze jest droższe niż zagranica to chyba pęknę tym razem nie z przejedzenia, a ze
źródło: 1000006133
Pobierz





A ja kibicuję Śpiewakowi. Prawda jest taka, że a-----l w Polsce (tzn. pewnie na całym świecie) jest bardzo łatwo dostępny i nieproporcjonalnie tani do jego szkodliwości - pośrednich i bezpośrednich.
Już nawet pal licho tę cenę. Ale faktem jest, że w przestrzeni publicznej jakoś mało się mówi o szkodliwości alkoholu. A raczej nie mówi się wcale ¯\(ツ)/¯
Zmierzam do tego, że ludzie mają prawo n-----ć się jak świnia - ale skoro potem państwo musi ich leczyć (bo złamał nogę - wpływ bezpośredni… przykład) to bilans akcyza / leczenie musi być dodatni.
Jeśli jest (bo może jest a ja jestem ignorantem) to ludzie powinni być poinformowani o skutkach spożywania alkoholu.
Tak samo jest z cfd i xtb. Wiadomo na czym oni zarabiają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Uważam, że ludzie mają prawo przewalić hajs - ale niech będą porządnie o tym poinformowani. Na czym to polega, jak to działa i jakie jest ryzyko. Amen.
źródło: 1000002758
PobierzOsobiście nie piję od wielu lat, a-----l to największy syf jaki pochłaniamy od najmłodszych lat w Polsce. Ale to nie znaczy, że będę bronił/chwalił każdego kto ma podobne zdanie, niezależnie od
Poza tym XTB ma cały dział poświęcony cfd, https://www.xtb.com/pl/edukacja/kontrakty-cfd mają zmuszać ludzi do jego przeczytania przed handlem?
Faktycznie Spiewak dał d--y. Nie zaznajomił się dokładnie z tematem i to jego duży błąd.
Sam tutaj krytykowałem jego durnowate twierdzenia o xtb.
Natomiast jego intencje w tej sprawie są ok. Czego dowodem jest ta kara
Oczywiście, że tak. Kasyna online i inne g---o... to rak
Ale wciąż - moim zdaniem ludzie mają prawo tam p-------ć pieniądze. Nie chcę im tego zabraniać...
Tylko - znowu - ludzie powinni być maksymalnie poinformowani o tym jak działa "kasyno online". Ile osób "wygrywa" na czym kasyno zarabia i
Nie kojarzę w reklamach XTB takiego otwartego reklamowania CFD (ale mogę sie oczywiście mylić)
Dodatkowo XTB swoimi reklmami odpowiada za mały "boom" inwestycyjny w Polsce przez to, że swoimi zerowymi prowizjami wymusili też zmiany w innych DM/Brokerach, ja widze też pozytywne aspekty ich agresywnej reklamy
Dodatkowo w każdej z ich reklam jest informacja o ryzyku, gdzie na przykład naganiacze na nieruchomości mogą sobie pisać w ogłoszeniach, że zysk jest
Ja też nie widzę takich reklam i chyba nie widziałem...
No ale karę za coś dostali więc może było za co :)
Natomiast zgadzam się z drugą częścią. Pozytywny wpływ, zachętą do oszczędzania itd. to fakt.
@kwiat_pustyni626: To ja chyba w innym świecie żyję, bo trąbi się o tym na okrągło.
Hmmm
To bez problemu pokażesz mi choć jeden przykład? Taki z ostatnich miesięcy najlepiej ;p
@kwiat_pustyni626: No mówię - masz to choćby napisane na każdej butelce alkoholu. Z resztą jak bardzo tępienie alkoholu jest posunięte od lat widać choćby po spadku jego spożycia i zmianach behawioralnych - dziś już ludzie tyle w miasto "na p--o" nie wychodzą, co jeszcze choćby z dekadę temu.
A artykuły takie pierwsze z brzegu
Informacja na butelce "a-----l szkodzi zdrowiu" jako przykład?
Widać dobrze nauczyli cię wyparcia.