Wpis z mikrobloga

#przegryw #prawo Koledzy, pytanie takie - pożyczyłem "koledze" którego znam przez neta od paru lat w sumie 900 pln [kolejne 400 i 500] pod koniec ubiegłego roku, przelewem na telefon, bez konkretnego terminu do spłaty. No "przyjaźń" zweryfikowana ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Bo po prostu urwał kontakt jakoś na przełomie stycznia/lutego. I teraz pytanie - jak dobrze rozumiem według googla mogę się upomnieć i ma mi obowiązek to zwrócić w przeciągu 6 tygodni? Niby nieduża suma, ale wkxrwiłem się i chce ten hajs z powrotem.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach