Wpis z mikrobloga

Są tylko dwie grupy znienawidzone wsrod Polaków i jednocześnie kręcące korbą:
1. Żymianie
2. Pedalarze

W obydwu przypadkach jest to spowodowane tym, że przeciętny żymianin i przeciętny pedalarz żyją po swojemu, walczą o swoje prawa i wychodzą na tym lepiej niż Polak rodak, ktory tylko narzeka.

#rower #oswiadczenie #zymianie #polska #antysemityzm #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach