Wpis z mikrobloga

@WscieklyIRozjuszonyManlet: odpuściłam juz dobre kilka lat temu, jeszcze czasy jak VET jezdził w Ferrari i probował walczyć z Hamiltonem, jeszcze 2019 coś oglądałam, ale pozniej totalnie odpuściłam, czasem jakies hajlajty i tyle ¯\(ツ)/¯ dla mnie to już nie ta F1 co kiedyś, nie ma tej aury, kierowcy wycięci jak od szablonu jakiegoś, pozabierali mnostwo fajnych torów, zastąpili g---o torami w dziwnych miejscach, no cóż - taki ze mnie boomer (
  • Odpowiedz