Aktywne Wpisy

thorgoth +717
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

ChlopoRobotnik2137 +258
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361
Pobierz





Kurła co jest z wykopem?! Nawet TV Republika spropsowała zbiórkę, a wykop zesrany o to jak nie wiem co? Cisną po fundacji z góry nazywając przekrętami, jednocześnie na kontrargumenty odpowiadając, że trzeba poczekać i zobaczyć czy faktycznie pieniądze zostaną wydane z przeznaczeniem... dafaq?! I teraz nie wiem, czy to frustracja piwniczaków, że przebojowy oskariat utożsamia się z tą zbiórką, czy raczej jakiś spam ruskich botów, żeby czasem polacy za bardzo się nie zjednoczyli w słusznej sprawie.
@Faggio: tak, wszystkie wykopki poszkodowane przez fundację xD
Czemu nie dodasz niekorzystnych faktów?