Wpis z mikrobloga

Na Adobe i Novo Nordisk mam około -50%. Któremu śmieciowi rzucić koło ratunkowe?

#gielda

Co uśrednić?

  • Adobe 45.8% (33)
  • Novo Nordisk 54.2% (39)

Oddanych głosów: 72

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach