Wpis z mikrobloga

Co to za g---o na perfumy.pl? Czyli co, jeśli tego nie zaznacze i paczka do mnie nie pyjdzie to wyłożycie na mnie lache? XD A jesli sie to doda do koszyka to nalicza 7zł a nie te "symboliczn 3"

#perfumy
Turpizm - Co to za g---o na perfumy.pl? Czyli co, jeśli tego nie zaznacze i paczka do...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turpizm: Robienie klienta w c---a. Jak paczka nie przyjdzie to i tak mają obowiązek Ci ją ponownie wysłać albo zwrócić pieniądze. Ale nie tylko na tej stronie jest taka opcja
  • Odpowiedz
@zouzosi: ha ha ha!!!!..😂 😂😂😂😂 bo bez tego pakietu nową paczkę 📦 wysyłają rok….ha ha ha ha. Nie ma paczki….📦…Mail do nich że nie ma paczki…odrazu muszą wysłać nową…z pakietem czy bez…ha ha ha a frajerzy płacą 3 złote…. Za to mam 3 kondny i zabawę z żonką…😂😂😂😂🤣🤣😂
  • Odpowiedz