Aktywne Wpisy

lubie-sernik +313
źródło: 1000056240
Pobierz
scarecrov +107
Wołam plusujących poniższy wpis
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
źródło: image
Pobierz




1. Racjonalne typowanie zdrajców to błyskawiczna droga do nocnej eliminacji. Lepiej siedzieć cicho, a najlepiej zgrywać przygłupa
2. Z eliminacji lojalnego nie ma żadnych sankcji, a za eliminacje zdrajcy żadnej nagrody. Powiem nawet więcej, eliminacja zdrajcy doprowadzi do dobrania nowego zdrajcy w nocy, więc wprowadza to dodatkowe zamieszanie w grupie - ktoś kto jest w grupie najczystszy, może zostać pod koniec zdrajcą.
3. Jak odpada zdrajca, to zdrajcy dobierają sobie nowego, więc są cały czas w grze. Nie da się w zasadzie szybciej wytypować wszystkich zdrajców i wygrać.
4. Nie ma żadnej możliwości ochrony kluczowych graczy, bo o tarczach wszyscy wiedzą, a przesadna ochrona kogoś jest podejrzana, więc osoba wypadnie po prostu na stole.
Najlepsza strategia dla lojalnego, żeby wytrwać do finału to wyrzucanie losowych osób, najlepiej lojalnych i w międzyczasie upewnianie się w typach zdrajców, Daje to największą szansę dotarcia do końca i jakąś tam możliwość poprawnego wytypowania zdrajców. Przy okazji jakiś zdrajca może wyleci i nasz "pożyteczny idiota" stanie się w doskonałym materiałem na zdrajcę. Dlatego osobą, która obrała chyba najlepszą strategię był Marcin z 2 sezonu. Zawiązał potężny sojusz i walił bez wahania po kolei w każdego. Nie dość, że przez koalicję stawał się nienaruszalny przy stole, to dla zdrajców eliminator lojalnych okazał się doskonałym pomocnikiem.
Jeżeli zasady się nie zmienią, to co sezon będzie banda patałachów i błaznów, bo to po prostu najlepsza strategia na dotarcie do finału.
#thetraitors