Wpis z mikrobloga

#thetraitors Paweł tak bardzo atakuje Kasię B., bo ona jest ucieleśnieniem jego największych kompleksów. Jest oczytana, ma klasę, kulturę, umie się wypowiadać poprawną polszyzną, a nie jak menel spod budki z piwem. Osiągnęła coś w życiu i jest po prostu dobrą osobą. Ludzkie śmieci nie mogą czegoś takiego przeżyć, wiec próbują to zniszczyć ¯\(ツ)/¯
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@general_row_grotecki: ej on mi daje vibe briana griffina jak o tym myślę. Pseudointelektualny alkus i ćpun któremu się wydaje że ma głębokie przemyślenia i wiecznie próbuje napisać swoją książkę, a w rzeczywistości jest płytkim zakompleksionym chłopczykiem
  • Odpowiedz
@StaraSzopa: nic nie szkodzi aby nawet w grze zachowywać się z kulturą a może nawet bardziej by wypadało skoro dużo ludzi to widzi. Najbardziej obleśny typ ze wszystkich edycji.
  • Odpowiedz