Wpis z mikrobloga

#latwogang
Ej, a NFZ cos w ogóle wpłacił na ten cel? Troche slabo nie? Kiedys Duda rymowal w hot16chalenge a teraz Nawrocki nic?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@czahrolek98: no właśnie, tyle jest spolek skarbu państwa i nic, orlen, azoty nic z tego nie mamy, cos tam sportowców wsieraja to ważne ale tak to nic, przejadają
  • Odpowiedz