Niech zrobia zdjecia czy tam filmik i wyślą na policje jesli widzą że ktoś łamie przepisy. Ale nie, lepiej robić inbę, przecież oni właśnie mają hajs z tych filmików na youtube. Im wieksza kontrowersja tym wieksze zasiegi, lepiej sie klika i w efekcie większy hajs. Ale te nagrywanie dzieci to już sku... Mam nadzieję że będzie ich cancel z internetu. #konfitura
@mirek63479: na stronie przedszkola jest pełno opublikowanych zdjęć i nikt nie ma z tym problemu a procedury trwają dlatego że system działa na zasadzie "proszę zgłosić na komendę" zamiast załatwić sprawę na miejscu i egzekwować kary dla tych którzy łamią przepisy
#konfitura
@mirek63479: nie działa
źródło: obraz
PobierzYou mad? Good :)