Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Livestream latwogang tego dowodzi, nie pierwszy nie ostatni raz obserwuję jak funkcjonują baranie łby p0lactwa NPCtów.
Kurrwa... p0lacy ustawiali się w kolejkę po drwala czekali na hamburgera 3 godziny bo zobaczyli trend na tiktoku że magdonald wypuszcza nowego hamburgera.... jak w ogóle można mieć szancenk do tego wschodniomentalnego narodu.

Livestream charytatywny to kwintesencja p0lctwa, socjologiczne zjawisko które odbija naturę cebulaków postpolitych i celebryckich zakłamanych elit. Jedni to barany naiwne do golenia, drudzy to sprytni manipulanci.
Nazlatywało się tych atencjuszy jak much do g0wna, pokazać swoje ryjce w kamerze a p0lactwo łatwe do manipulacji na ckliwe historie, zakompleksieni robacy zmanipulowani emocjonalnym przekazem wpłacają bez zastanowienia.

Mogę się założyć że w najbliższych tygodniach wyjdzie jaki to wałek. Pamiętajcie że Polacy to złodzieje, tak nas widzą na zachodzie i mają rację to prawda. Każdy bogacz dorabia się w cebulandi na oszustwach.

Brakowało jeszce żeby Januszex polacki Dino który zmusza ludzi do pracy w zimnie za minimalną, żeby ten januszex wpłacił kilka koła pokazał się jaki jest dobrym przeceimbiorcą.

Skoro bogacze tak chcą pomagać to należy ich opodatkować, wysoko ludzie na UoP płacą 40% podatków ze swojej minimalnej , nich bogacz też oddaje 40%, opodatkować ich podatkiem katastralnym od tych klitek naskupowanych pod wynajem.

Przecież to jest naplucie ludziom w twarz jak taki friz wpłacą 300k na zbiórkę. Cwelisko z dotacji dostał 4 miliony, przychodzi na stream 300k to jest zapłata za promocję i PR na streamje który oglądają miliony.

Baranie p0lackie łby, czytam te komentarze na facbookach, tiktokach p0lactwo wniebowzięte tymi celebrytami.

Mówię wam nie bez przyczyny Polska to Afryka Europy, mental p0lactwa dlaczego można ich wyzyskiwać za minimalną, sprzedawać im kawę za 20 zł. Ceny robaki mają już większe niż na zachodzie a pensję 5 razy niższe.
To jest idealny posłuszny naród do dojenia, łatwo nimi manipulować, pluć im na ryj a oni myślą że to deszcz pada. Ewenement na skalę światową. Posłuszne katolickie cielęta. Jest w tym dużo prawdy że po wojnie nie została w tym kraju żadna inteligencja tylko tumany, NPCty bezrozumne.

Nowym trendem jest charity washing, bogacze manipulują emocjonalne cebulaków żeby wpłacali na chore pieski chore dzieci a te tumany biją rekordy w datkach. Tak samo te wośpy to jest ewenement na skalę światową wypływający z poddańczej mentalności tumaniego narodu który odda 50% swoich środków na życie bo zabawny celebryta tak mu powiedział.
Bogacze niech wpłacają na te zbiórki a nie polak robak na minimalnej 5000 zł.
Opodatkować bogaczy na 70%, dowalić im podatki na ich wille.

Stać nas żeby chore dzieci miały opiekę zdrowotną bo hajs należy zabrać bogaczom, po co im tyle pieniędzy.

Jescze te młode pokolenie Gen Z się na to nabiera jak staruchy na garnki bo jakiś osrany bedoes uliczny cpun idol tak im powiedzial. Mieszkania mają po 20k, pracy nie ma i piszą komentarze pod tą zbiórką że szczytny cel, dobrą robote robią . Haha, ci celebryci milionerki, Roksany Węgiel, Andziaksy, Frizy, Pazury to kurrwa muszą mieć niezły ubaw z tumanich p0lackich łbów jak łatwo nimi zakręcić.

Łby golą sobie na łyso barany, a p0lactwo wzruszone. Kurrwa cyrk. Wstyd na cały świat że tu takie cyrki się odpierd4laja.

#praca #latwogang #pieniadze
piotr_p0lak - Odnoszę wrażenie że p0lactwo jest najdurniejszym narodem na świecie. Li...

źródło: latwogang-ratio-3x2-1

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

według ich logiki gdyby netanjachuj czy hitler wpłacili z 20 milionów to ich przewinienia by sie wymazały xDD


@Lethen: pewnie dla niektórych nieironicznie by się wymazały. charity washing to jest strategia od czasów rockefellera albo nawet wcześniej. kluczowe jest nie pomaganie tylko pomaganie tak żeby wszędzie była twoja marka - stąd masz w usa jakieś uniwersytety rockefera i tak dalej
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: mentzen i konfa tak sprali łby ludziom, że wszyscy by sie zesrali gdyby była jakas większa podwyżka składki zdrowotnej. A bez tego lepiej ciesz sie ze sa chociaz takie inicjatywy oddolne bo bez znacznego zwiekszenia nakładow na służbe zdrowia jeszcze długo będą potrzebne
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: A jaki ma wpływ przeciętny kowalski na systyem NFZ, PKB, wysokość budżetu ?
Sam płaci podatki, wszystko bierze "nie pod stołem" i raz na 4 lata jest wyruchany przy urnie. No wielki wpływ xD
WOŚP czy tego typu akcja to chociaż jakaś bardziej aktywna forma pomocy.
  • Odpowiedz
Livestream charytatywny to kwintesencja p0lctwa,


@piotr_p0lak: to pomysł skopiowany z Ameryki. Widzę, że g---o wiesz, więc dalej nie czytam xD jak ci się nie podoba w Polsce to wracaj do swojej Rosji czy skąd tam wypęzłeś
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: teatr dla gojów, kto normalny siedzi cały dzień i ogląda jak jakieś zjeby influencerskie czy inni w dupę j----i celebryci golą se łeb na łyso i śpiewają do kamery XD przecież to trzeba mieć gwóźdź wbity w mózg żeby się tym podniecać. Kto pomaga ten pomaga i tak po cichu, a to jest już arcyszopka w------a poza orbitę, jak tam widzę jakiegoś Friza, Dodę, Stanowskiego czy innych najgorszych śmieci
  • Odpowiedz
Ale wysryw. Musisz mieć smutne życie, ze tak pozytywną akcję oceniasz tak negatywnie. Lepiej, ze wpadnie 250 mln i celebryxi i firmy wplacili grube sumy niz żeby nic takiego sie nie wydarzyło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak:
w sumie sama prawda, pieknie napisane. Jaranie sie milionerami co wrzucili jakies grosze, milionerami co jebia na podatkach albo na swoich pracownikach (brzoska gdzie umowy o prace xD). Ale dobra, wpłacili grosze pokazali morde bedzie git. Brak rozwiazan systemowych, brak lepszego opodatkowania, ograniczenia zarobków lekarzy, za to wrzucanie kasy w studnie bez dna zeby jeden konwal z drugim kupili sobie nowe porsche xD

Nigdy nie rozumialem hejtu na WOŚP
  • Odpowiedz
  • 1
Oho widzę op ma zadatki na członka (hehe) narodowej rady mediów przy prezydencie pod patronatem biauka bez jajka. Nie pasuje to nie wpłacaj i zamknij ryj.
  • Odpowiedz
@tellet: DOBRZE MU POWIEDZIAŁEŚ OBNIŻYĆ PODATKI A PÓŹNIEJ ZBIERAĆ NA BIEDNE CHORE DZIECI TAK DZIAŁA PRAWDZIWE PAŃSTWO A NAJLEPIEJ TO NIECH KAŻDY ZOSTANIE PECIEMBIORCOM I WYNIESIE SIĘ Z PODATKAMI NA MALTĘ CZY INNE ISLE OF MAN
  • Odpowiedz