Aktywne Wpisy

wybryk_natury +177
Dostałam prezent na dzień dziecka (aneks z podwyżką)

orkako +31
Było juz takie znalezisko, ale mało osób je widziało, nawet jeśli wykopało, więc streszczę ten film
https://wykop.pl/link/7933365/jak-japonia-sprawila-ze-nie-jest-mozliwe-posiadanie-dzieci
1. Zbyt wysokie koszty utrzymania dzieci w stosunku do zarobków
2. Większość umów o pracę nie zabezpiecza interesów pracownika (śmieciówki)
3. Zbyt trudno kobietom po porodzie jest wrócić do budowania kariery zawodowej.
https://wykop.pl/link/7933365/jak-japonia-sprawila-ze-nie-jest-mozliwe-posiadanie-dzieci
1. Zbyt wysokie koszty utrzymania dzieci w stosunku do zarobków
2. Większość umów o pracę nie zabezpiecza interesów pracownika (śmieciówki)
3. Zbyt trudno kobietom po porodzie jest wrócić do budowania kariery zawodowej.






Kurrwa... p0lacy ustawiali się w kolejkę po drwala czekali na hamburgera 3 godziny bo zobaczyli trend na tiktoku że magdonald wypuszcza nowego hamburgera.... jak w ogóle można mieć szancenk do tego wschodniomentalnego narodu.
Livestream charytatywny to kwintesencja p0lctwa, socjologiczne zjawisko które odbija naturę cebulaków postpolitych i celebryckich zakłamanych elit. Jedni to barany naiwne do golenia, drudzy to sprytni manipulanci.
Nazlatywało się tych atencjuszy jak much do g0wna, pokazać swoje ryjce w kamerze a p0lactwo łatwe do manipulacji na ckliwe historie, zakompleksieni robacy zmanipulowani emocjonalnym przekazem wpłacają bez zastanowienia.
Mogę się założyć że w najbliższych tygodniach wyjdzie jaki to wałek. Pamiętajcie że Polacy to złodzieje, tak nas widzą na zachodzie i mają rację to prawda. Każdy bogacz dorabia się w cebulandi na oszustwach.
Brakowało jeszce żeby Januszex polacki Dino który zmusza ludzi do pracy w zimnie za minimalną, żeby ten januszex wpłacił kilka koła pokazał się jaki jest dobrym przeceimbiorcą.
Skoro bogacze tak chcą pomagać to należy ich opodatkować, wysoko ludzie na UoP płacą 40% podatków ze swojej minimalnej , nich bogacz też oddaje 40%, opodatkować ich podatkiem katastralnym od tych klitek naskupowanych pod wynajem.
Przecież to jest naplucie ludziom w twarz jak taki friz wpłacą 300k na zbiórkę. Cwelisko z dotacji dostał 4 miliony, przychodzi na stream 300k to jest zapłata za promocję i PR na streamje który oglądają miliony.
Baranie p0lackie łby, czytam te komentarze na facbookach, tiktokach p0lactwo wniebowzięte tymi celebrytami.
Mówię wam nie bez przyczyny Polska to Afryka Europy, mental p0lactwa dlaczego można ich wyzyskiwać za minimalną, sprzedawać im kawę za 20 zł. Ceny robaki mają już większe niż na zachodzie a pensję 5 razy niższe.
To jest idealny posłuszny naród do dojenia, łatwo nimi manipulować, pluć im na ryj a oni myślą że to deszcz pada. Ewenement na skalę światową. Posłuszne katolickie cielęta. Jest w tym dużo prawdy że po wojnie nie została w tym kraju żadna inteligencja tylko tumany, NPCty bezrozumne.
Nowym trendem jest charity washing, bogacze manipulują emocjonalne cebulaków żeby wpłacali na chore pieski chore dzieci a te tumany biją rekordy w datkach. Tak samo te wośpy to jest ewenement na skalę światową wypływający z poddańczej mentalności tumaniego narodu który odda 50% swoich środków na życie bo zabawny celebryta tak mu powiedział.
Bogacze niech wpłacają na te zbiórki a nie polak robak na minimalnej 5000 zł.
Opodatkować bogaczy na 70%, dowalić im podatki na ich wille.
Stać nas żeby chore dzieci miały opiekę zdrowotną bo hajs należy zabrać bogaczom, po co im tyle pieniędzy.
Jescze te młode pokolenie Gen Z się na to nabiera jak staruchy na garnki bo jakiś osrany bedoes uliczny cpun idol tak im powiedzial. Mieszkania mają po 20k, pracy nie ma i piszą komentarze pod tą zbiórką że szczytny cel, dobrą robote robią . Haha, ci celebryci milionerki, Roksany Węgiel, Andziaksy, Frizy, Pazury to kurrwa muszą mieć niezły ubaw z tumanich p0lackich łbów jak łatwo nimi zakręcić.
Łby golą sobie na łyso barany, a p0lactwo wzruszone. Kurrwa cyrk. Wstyd na cały świat że tu takie cyrki się odpierd4laja.
#praca #latwogang #pieniadze
źródło: latwogang-ratio-3x2-1
Pobierz@Lethen: pewnie dla niektórych nieironicznie by się wymazały. charity washing to jest strategia od czasów rockefellera albo nawet wcześniej. kluczowe jest nie pomaganie tylko pomaganie tak żeby wszędzie była twoja marka - stąd masz w usa jakieś uniwersytety rockefera i tak dalej
Tak, w centrum Warszawy są takie ceny xD
Polska ma dosłownie najniższe bezrobocie w UE od lat.
@piotr_p0lak:
Sam płaci podatki, wszystko bierze "nie pod stołem" i raz na 4 lata jest wyruchany przy urnie. No wielki wpływ xD
WOŚP czy tego typu akcja to chociaż jakaś bardziej aktywna forma pomocy.
@piotr_p0lak: to pomysł skopiowany z Ameryki. Widzę, że g---o wiesz, więc dalej nie czytam xD jak ci się nie podoba w Polsce to wracaj do swojej Rosji czy skąd tam wypęzłeś
@javelin: xD na obrzerzach Krakowa są takie ceny a ty z centrum wyskakujesz xDDDDDDDDDDD
w sumie sama prawda, pieknie napisane. Jaranie sie milionerami co wrzucili jakies grosze, milionerami co jebia na podatkach albo na swoich pracownikach (brzoska gdzie umowy o prace xD). Ale dobra, wpłacili grosze pokazali morde bedzie git. Brak rozwiazan systemowych, brak lepszego opodatkowania, ograniczenia zarobków lekarzy, za to wrzucanie kasy w studnie bez dna zeby jeden konwal z drugim kupili sobie nowe porsche xD
Nigdy nie rozumialem hejtu na WOŚP
Komentarz usunięty przez moderatora
@viking25cc: tak