Wpis z mikrobloga

nie ma to jak ubrać ulicę na górce :D


@Foxbat: aa bo tak napisałeś że pomyślałem, że sygnalizujesz górkę. Jak kupowałem 100% temu to też była górka, spokojnie - tego sie nie da ocenić.
  • Odpowiedz