Wpis z mikrobloga

zna sie ktos na obrobce muzyki? potrzebuje skrocic jedna piosenke (wyciac kilkadziesiat sekund z srodka) tak zeby bylo plynne przejscie. probuje w audacity, ale wychodzi mi tak na srednio.
moze jakis lepszy program jest do tego?
#audacity #obrobkadzwieku #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach