Wpis z mikrobloga

Ktos - w mojej ocenie - slusznie zauwazyl, ze z racji wieku Seixas zapewne zlapie jeszcze z 2-3 kilogramy i jak wtedy bedzie wygladac jego podjezdzanie. Aktualnie z uwagi na mala wage na swietne przelozenie w/kg.
I czego oczywiscie nie zycze - jak bedzie wygladal po ewentualnej kontuzji. Zjezdza swietnie, ale ryzykownie a upadki w tym sporcie sa nieuniknione.
#kolarstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mvmxks: ja mówię że na siłę jest ciężko a nie że niemożliwe, pamiętaj też że wtedy Team Sky miało takich gazowników jak Thomas i Richie Porte. jednak wiesz to jest czysta fizyka większy kolarz zawsze będzie musiał przepchnąć więcej mocy żeby wjechać na podjazd. Jestem ciekaw w ogole ile Froome wtedy ważył.
  • Odpowiedz