sinusik sinusik 25.04.2026, 20:23:28 6 + Brakuje mi takiej inteligentnej satyry w obecnych czasach, zwłaszcza dotyczącej polityki.#polskiezoo #polityka #sejm #heheszki #satyra
Lasland Lasland 25.04.2026, 20:46:54 via Wykop 4 + Byłem tak młody, ok 10 lat, ale ten program wersja świąteczna..do tej pory sentyment i ten poziom.. pozdrawiam, mega sentymentalne wspomnienie !
niecodziennyszczon niecodziennyszczon 25.04.2026, 21:06:11 via Wykop 2 + @sinusik: Kurła, przecież to w tamtych czasach było z punktu widzenia młodego człowieka czymś co dziś co dziś byłoby określone jako czyste boomerstwo, humor Grażyn itd. ¯\(ツ)/¯
#polskiezoo #polityka #sejm #heheszki #satyra